Svetainė kraunasi

 
Tradiciniai virtuvės baldai
Tradiciniai virtuvės baldai - tai patvarūs, patogūs ir nebrangūs baldai, dažniausiai gaminami iš laminuotos drožlių plokštės. Tai paprastų formų virtuvės baldai kuriuose dažnai naudojami stikliniai fasadai aliuminio rėmeliuose, galinė sienelė neretai irgi daroma iš tos pačios plokštės, kas suteikia vientisumo vaizdą. Buitinė technika šiose virtuvėse dažniausiai montuojama į baldus, kas palengvina virtuvės baldų valymą ir priežiūrą.

Įmontuotas gartraukis, paslėptas ortakis. Stalviršis be metalinių juostelių. Tamsaus riešuto ir stiklo derinys.

Stalviršiai montuojami tik kokybiški, vokiški bei austriški, kurie kliento pageidavimu gali būti sujungti arba su metaline juostele arba išfrezuoti ir suklijuoti be siūlių. Furnitūrą taip pat rekomenduojame kokybišką BLUM (Austrija), tačiau pagal kliento pageidavimą ir biudžetą, galima dėti ir pigesnę FGV (Italija). Viršutinių spintelių durelės gali būti atveriamos arba pakeliamos į viršų. Galima kombinuoti laminuotą plokštę su stiklu. Galinę sienelę arba viršutinių spintelių dureles galima daryti iš dvigubo stiklo TRIPLEX, kurio viduje būtų jūsų pasirinktas paveiksliukas, kuris labai pagyvins Jūsų virtuvę. Jį galima pasirinkti iš daugybės skirtingų variantų, arba įsidėti nors ir jūsų turimą nuotrauką. Taip pat galima dažyti Jūsų pasirinkta spalva.

Siena - dažytas stiklasNet ir su minimaliomis išlaidomis jūsų virtuvė atrodys prabangiai ir kokybiškai, jeigu ją patikėsite mums


Virtuvės baldų foto galerija >>
Modernūs virtuvės baldai >>
Klasikiniai virtuvės baldai >>

 
Virtuvės baldai

Prieškambario baldai

Svetainės baldai

Vonios kambario baldai

Čiužiniai